exclusion

Brojler

Produkcja kurcząt brojlerów jest jedną z najważniejszych i najdynamiczniej rozwijających się dziedzin drobiarstwa. W obecnie panującej sytuacji w przemyśle drobiarskim producenci nieustannie poszukują sposobu zwiększenia efektywności swojej produkcji. Warunkami uzyskiwania dobrych wyników odchowu kurcząt brojlerów jest zapewnienie ptakom odpowiedniego środowiska wzrostu i rozwoju. Wyposażenie hali musi ułatwiać efektywne podawanie wody i paszy, zapewniać wysoki komfort poprzez odpowiednie ogrzewanie, oświetlenie i wentylację, a w razie potrzeby efektywne schładzanie pomieszczenia. Proponowane przez nas rozwiązania nie tylko gwarantują sukces całej hodowli, ale również zmniejszają nakłady pracy, dając możliwość zdalnego monitorowania wszystkich parametrów produkcyjnych na fermie.

Systemy karmienia i pojenia dla brojlerów

Oferujemy profesjonalne systemy żywienia i pojenia dla brojlerów, zapewniające zwierzętom swobodny i komfortowy dostęp do paszy i wody. Przygotowane przez nas nowoczesne urządzenia gwarantują uzyskanie wysokich wyników produkcyjnych hodowli. Zautomatyzowanie procesu karmienia inwentarza znacznie usprawnia wykonywanie prac gospodarskich, pozwala zaoszczędzić czas i podnieść efektywność. Specjalnością naszej firmy jest dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań – w naszej ofercie nie brakuje m.in. systemów przeznaczonych dla brojlerów, jak również gniazd dla kur i wielu innych funkcjonalnych urządzeń.

Jednym z proponowanych przez nas rozwiązań przeznaczonych dla brojlerów jest m.in. system spiralnego zadawania paszy, odznaczający się wyjątkową solidnością konstrukcji. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości przekłada się na jego bezawaryjne działanie i wysoką wydajność. Polecamy Państwa uwadze również nasz łatwy w montażu i obsłudze system pojenia smoczkowego dla brojlerów – zapewnia kurczętom stały dostęp do wody, co jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju.

Oprócz tego przygotowaliśmy także szeroki wybór różnego typu i wielkości karmideł dla brojlerów. Sposób konstrukcji naszych karmideł zapewnia swobodny dostęp do paszy i na ściółkę. Oferowane przez nas produkty są odporne na uszkodzenia – pęknięcia czy zgniecenia, łatwe w utrzymaniu czystości i wyjątkowo trwałe.

Jeżeli szukają Państwo solidnych i sprawdzonych systemów żywienia i pojenia brojlerów, zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: