exclusion

Projekty tuczarni

Przygotowujemy profesjonalne projekty tuczarni dla trzody, dostosowane do liczebności zwierząt i wielkości gospodarstwa. Opracowane przez nas projekty tuczarni są zgodne zarówno z normami budowlanymi, jak i przepisami Unii Europejskiej. Zawierają pełną dokumentację uwzględniającą projekt technologiczny, budowlany oraz wykonawczy – stanowią podstawę do uzyskania pozwolenia na budowę obiektu inwentarskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego typu karmniki dla trzody chlewnej.

Nowoczesne i praktyczne projekty tuczarni

Podczas projektowania tuczarni dla trzody naszym priorytetem jest jak najbardziej funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu nie tylko zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki życia zwierząt, ale również ułatwiamy codzienną pracę przy trzodzie, w tym utrzymanie czystości. Wydzielamy odpowiednią ilość miejsca zarówno dla korytarzy, komór, jak i pomieszczeń socjalno-biurowych.

Zaprojektowane przez nas tuczarnie dla trzody wyposażone są w udogodnienia usprawniające obsługę obiektu, w tym utrzymanie higieny. Wybieramy materiały, które ułatwiają usuwanie odchodów i umożliwiają szybkie przeprowadzenie czyszczenia. Sięgamy po innowacyjne rozwiązania – możemy wykonać m.in. projekt tuczarni kurtynowej lub budynku typu „termos”.

Wykonane przez nas projekty tuczarni dla trzody zapewniają zwierzętom optymalne warunki mikroklimatyczne – właściwą wentylację, oświetlenie, temperaturę i wilgotność. Odpowiednia konstrukcja obiektu inwentarskiego ma ogromne znaczenie dla dobrostanu i zdrowotności zwierząt, a tym samym wyników produkcyjnych. Gwarantujemy, że nasze projekty tuczarni są zgodne z zasadami ergonomii i dostosowane do indywidualnych potrzeb hodowcy.