exclusion

Ogrzewanie chlewni

Odpowiedni system chłodzenia chlewni i tuczarni to podstawa dla zapewnienia zwierzętom optymalnego mikroklimatu, a tym samym osiągnięcia zakładanych wyników produkcyjnych. Wskutek niewłaściwej temperatury w pomieszczeniach inwentarskich trzoda chlewna narażona jest na występowanie problemów zdrowotnych. Ponadto pobiera mniej paszy, a jednocześnie jej rozwój zostaje spowolniony, co zmniejsza efektywność produkcji. Z tego powodu warto zdecydować się na wyposażenie obiektu w profesjonalne systemy chłodzenia.

Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, które zapewniają świniom optymalne warunki klimatyczne. W naszym asortymencie znajdują się niezawodne systemy chłodzenia tuczarni i chlewni, które odznaczają się funkcjonalnością i solidnością. Kompleksowo dostosowujemy obiekty inwentarskie do potrzeb trzody chlewnej, dlatego możemy zaproponować również systemy wentylacji tuczarni.

Efektywne systemy ogrzewania chlewni

Wybierając system ogrzewania chlewni, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii m.in. wielkość i stan techniczny budynku, typ hodowli, liczebność trzody oraz warunki klimatyczne danej lokalizacji. Warto zaznaczyć, że poszczególne grupy wiekowe świń mają różne wymagania temperaturowe. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwego systemu ogrzewania obiektów inwentarskich.

Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń grzewczych, budek, kurtyn i osłon. Oferowane przez nas systemy ogrzewania chlewni są efektywne, ekonomiczne i łatwe w montażu. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie dobrostanu trzodzie i dostosowanie warunków termicznych w poszczególnych sektorach do różnych grup technologicznych zwierząt.