exclusion

Drzwi inwentarskie, okna, oświetlenie – wyposażenie dodatkowe

Wesstron poza standardowym wyposażeniem posiada szeroką gamę produktów mających zastosowanie w budynkach inwentarskich. Produkowane przez naszą firmę drzwi inwentarskie to proste i trwałe rozwiązanie stosowane w nowoczesnych budynkach inwentarskich. Konstrukcja skrzydła, wykonana ze spawanych, zamkniętych ceowników, wypełniona profilem PVC o grubości 3,5 cm, zapewnia doskonałą sztywność drzwi. Skrzydło montowane jest do ościeżnicy za pomocą trzech stabilnych i regulowanych zawiasów z listwami mocującymi. Wszystkie elementy drzwi wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Nasze drzwi inwentarskie dostępne są w kilku wersjach – drzwi pełnych, drzwi z oknem oraz drzwi z szybrem. Produkujemy drzwi zarówno lewe, jak i prawe.

Jak wybrać drzwi inwentarskie?

Wybór odpowiednich drzwi inwentarskich ma ogromne znaczenie dla codziennej pracy hodowców. Dobre drzwi ułatwiają wykonywanie czynności gospodarskich, w tym prowadzenie nadzoru nad trzodą. Znajdujące się w naszym asortymencie drzwi inwentarskie z oknem umożliwiają szybkie skontrolowanie stanu zwierząt. To model zapewniający wysoki poziom wygody i jednocześnie sporą oszczędność czasu poprzez brak konieczności wychodzenia do komory. Podczas wyboru drzwi inwentarskich należy zwrócić uwagę także na kierunek ich otwierania, ponieważ kwestia ta ma duży wpływ na codzienny komfort użytkowania obiektu. W naszym asortymencie znajdują się zarówno drzwi otwierane do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Istotnym aspektem podczas zakupu drzwi jest również ich wielkość – produkujemy drzwi inwentarskie w różnych wymiarach, dostosowane do potrzeb klientów.

Warto podkreślić, że drzwi inwentarskie do chlewni czy tuczarni narażone są na kontakt z powietrzem o wysokim stężeniu szkodliwych gazów. Dlatego też tak ważny jest materiał, z jakiego są wykonane. Oferowane przez nas drzwi inwentarskie odznaczają się funkcjonalnością oraz wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zapewniają także pełną szczelność, co jest istotne ze względu na konieczność utrzymania odpowiedniej temperatury w budynkach inwentarskich. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są wyjątkowo trwałe i solidne, dzięki czemu będą służyły Państwu przez wiele lat. Zadbaliśmy o szeroki wybór drzwi inwentarskich, które sprawdzą się doskonale w różnego typu obiektach – chlewniach, tuczarniach, oborach czy kurnikach.

Okna inwentarskie

Okna inwentarskie wykorzystywane są w budynkach inwentarskich, takich jak np. chlewnie, tuczarnie czy kurniki. Okna te są wytrzymałe i mają możliwość uchylenia, co zwiększa cyrkulację powietrza w budynku. Oferowane przez nas okna inwentarskie wykonane są z PVC i mają podwójne szyby, dzięki czemu są odporne na zmiany wilgotności powietrza, przebarwienia, a także na zmiany kwaśne środowisko biochemiczne występujące w budynkach inwentarskich. Nasze okna inwentarskie są łatwe w montażu i nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych, takich jak np. malowanie.

Ruszty betonowe

Do wyposażenia dodatkowego zaliczamy ruszty betonowe. Stosowanie podłóg rusztowych zwiększa czystość kojców, zmniejsza poziom wilgotności, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych czy pasożytów. Dodatkowo system rusztowy umożliwia łatwą i skuteczną dezynfekcję, co zapewnia wysoki standard higieniczny. W ramach naszej oferty zajmujemy się budową chlewni na rusztach.

Systemy do odprowadzania nieczystości

Kolejnym warunkiem utrzymania higieny w budynkach inwentarskich jest sprawne odprowadzanie odchodów zwierzęcych oraz wody zastosowanej do utrzymania pomieszczeń w czystości. System kanalizacyjny firmy Wesstron jest prostym, skutecznym, a zarazem bezpiecznym dla środowiska systemem, służącym do usuwania gnojowicy z chlewni bezściółkowych.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: