exclusion

Wentylacja tuczarni

Mikroklimat panujący w obiekcie inwentarskim ma ogromne znaczenie dla dobrostanu i zdrowotności zwierząt. Niewłaściwa temperatura i wilgotność, a także zbyt wysoka zawartość szkodliwych gazów przekłada się na zmniejszenie efektywności chowu i hodowli trzody. Skutkuje to nie tylko mniejszymi przychodami, ale również zwiększeniem wydatków na leczenie zwierząt. W związku z tym niezwykle istotne jest zadbanie o m.in. właściwą wentylację budynków inwentarskich.

Zadaniem wentylacji budynku inwentarskiego jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. System odprowadza na zewnątrz szkodliwe gazy i drobnoustroje chorobotwórcze oraz wprowadza świeże powietrze. Ma też duże znaczenie dla osiągniecia odpowiednich warunków termicznych obiektu. Tym samym zapobiega m.in. chorobom układu oddechowego zwierząt i chroni je przed zatruciami wynikającymi np. ze zbyt wysokiego stężenia amoniaku.

Profesjonalne systemy wentylacji tuczarni

Oferujemy wysokiej jakości systemy wentylacji tuczarni oraz innych typów budynków inwentarskich. Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania niezbędne do zapewnienia zwierzętom odpowiedniego dobrostanu – posiadamy w ofercie również m.in. urządzenia grzewcze oraz karmniki dla trzody chlewnej.

W naszym asortymencie znajdują się wentylatory ścienne i kominowe zapewniające wysoką wydajność, odznaczające się trwałością i niskim zużyciem prądu. Oprócz tego oferujemy również wentylatory szczytowe przeznaczone przede wszystkim do wymiany powietrza w okresie letnim – cechują się niskim poziomem hałasu oraz bardzo dużą efektywnością.

Nasze systemy wentylacji tuczarni to solidne i nowoczesne urządzenia cechujące się długą żywotnością oraz bezawaryjnością. Klientom dostarczamy rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu – oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich systemów wentylacji budynków inwentarskich.