exclusion

Odchowalnia

Firma Wesstron, projektując wygrodzenia na odchowalnie prosiąt, skupia się na minimalizowaniu stresu odsadzeniowego oraz utrzymaniu wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt. W dzisiejszej hodowli stosujemy systemy utrzymania prosiąt posadowione na rusztach z tworzywa sztucznego, które wpływają pozytywnie na warunki bytowe zwierząt. Rozwiązanie to jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz zapewnia odpowiednie odprowadzanie odchodów do wanien gnojowych.

W ofercie posiadamy liczne rozwiązania systemu karmienia, w tym żywienia na mokro. W naszym asortymencie znajdują się dokarmiacze dla prosiąt, karmniki skrzynkowe wykonane z tworzywa sztucznego, natomiast kojce wykonane są z profili PVC oraz słupków ze stali nierdzewnej, które zwiększają stabilność kojca.

Jakie oferujemy dokarmiacze dla prosiąt?

W zależności od wieku trzoda chlewna ma różne wymagania żywieniowe. Dostosowanie sposobu karmienia i rodzaju paszy świń do ich etapu rozwoju jest bardzo ważne dla utrzymania zwierząt w dobrym stanie zdrowotnym, co z kolei przekłada się na wysokie wyniki produkcyjne. Naszym klientom proponujemy nowoczesne, funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania z zakresu żywienia prosiąt.

Oferujemy specjalistyczne, łatwe w utrzymaniu czystości dokarmiacze dla prosiąt. Dokarmiacze przeznaczone dla małych prosiąt umożliwiają w bezstresowy sposób przygotowanie zwierząt do przyjmowania stałego pokarmu. Nasze dokarmiacze dla prosiąt dostosowane są do każdego rodzaju podłogi wykonanej z betonu i tworzyw sztucznych.

W naszym asortymencie znajdują się również wysokiej jakości korytowe dokarmiacze dla prosiąt w wersji z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej. Stosuje się je w pierwszych dniach od odsadzenia. Dzięki specjalnym mocowaniom odznaczają się wyjątkową stabilnością. Skonstruowane są w taki sposób, by utrudnić zwierzętom wchodzenie do środka i rozrzucanie paszy.

Wszystkie oferowane przez nas dokarmiacze dla prosiąt wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Cechują się trwałością, solidnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są w pełni bezpieczne dla zwierząt, wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu – zapewniamy fachowe doradztwo. Chętnie podpowiemy, które dokarmiacze dla prosiąt będą najlepszym rozwiązaniem w przypadku Państwa hodowli.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? POBIERZ PLIKI DODATKOWE: