exclusion

AgroShow Bednary 2019

„W Bednarach w tym roku pojawiło się 130 tysięcy osób, którzy na wystawienniczych stoiskach zajmujących ponad 130 tys. m2 zapoznać się mogli z najnowszą ofertą firm z branży rolniczej. Liczby te potwierdzają, że  AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie i prawdziwe święto branży!

Dlatego nie dziwi, że AGRO SHOW to najbardziej oczekiwana impreza branżowa roku. Wiele firm właśnie podczas tej wystawy planuje premiery swoich nowych produktów. Wszyscy natomiast przywożą na AGRO SHOW najlepsze co mają. Bezpośredni kontakt przedsiębiorców z potencjalnymi klientami, daje szansę nie tylko prezentacji walorów produktów, ale też stwarza możliwość rozpoznania oczekiwań rynku. Organizator dołożył wszelkich starań, by ta wymiana informacji między stroną podażową i popytową rynku odbywała się w jak najbardziej atrakcyjnej formie i otoczeniu. Przede wszystkim zadbano o bogate portfolio wystawy. Dzięki temu zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą firm z każdego sektora branży rolniczej: począwszy od producentów maszyn rolniczych, przez przedsiębiorstwa  sektora rolno-chemicznego, po  firmy finansowe specjalizujące się w obsłudze rolnictwa.”

Firma Wesstron na tej edycji targów pokazała nowoczesne rozwiązania w branży inwentarskiej:

  1.  Inteligentny system zarządzania ferma – FETURA CLOUD. Klienci mogli sami przetestować oraz zobaczyć jak działa system, który ułatwia hodowle trzody chlewnej oraz jak wygląda nowoczesne zarządzanie cała fermą poprzez aplikację.
  2. Stacja separacyjna – produkt, który ułatwi hodowcom w utrzymaniu tuczarni. Dzięki stacji separacyjnej mamy pełny podgląd na wagę zwierząt w kojcu. Hodowca może kontrolować wzrost wagi tucznika. Wszystkie dane zapisywane są w systemie Fetura Cloud co pozwala na dokładną analizę wyników oraz pozwala zaplanować sprzedaż inwentarza o danej wadze w ustalonym terminie.
  3. Stacja samoblokująca dla loch ciężarnych w systemie grupowym – dążymy do pełnej automatyzacji hodowli trzody chlewnej. Dzięki dozownikowi One to Group, systemowi RFID oraz aplikacji Fetura Cloud możemy ustalić jaką dawkę paszy ma otrzymać dana locha przed porodem. Locha wchodząc do stacji samoblokującej jest odczytywana przez czytnik, a następnie dozowana jest pasza. To hodowca ustala ile i kiedy dana loch zje. Wszystkie wyniki i krzywy żywieniowe można modyfikować wg. własnego planu hodowlanego.
  4. Dozowniki One to One – wyróżniamy dwa modele. Jeden sieciowalny drugi stale podłączony przy pomocy przewodu elektrycznego. Tworzymy możliwość wyzwalania dawkowania paszy przez lochę w sektorze porodowym. To locha decyduje o tym kiedy chce jeść. Pokarm zostaje wydzielony przez nasz dozownik do karmidła zaraz po tym jak zostanie wyzwolone dawkowanie paszy. Dzięki aplikacji Fetura Cloud mamy możliwość stałego monitorowania lochy oraz jej żywotność, ilość zjedzonej paszy itp.

Wszystkim odwiedzającym chcieliśmy podziękować za przybycie na nasze stoisko.

Serdecznie pozdrawiamy klientów, którzy przyszli porozmawiać oraz zobaczyć nasze nowości, które ułatwią hodowlę oraz produkcję w budynkach inwentarskich.

Zobacz relację wideo z naszego stoiska podczas Agro Show Bednaro 2019