exclusion

EKO-dictum. Oczyszczalnia powietrza.

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt, który zmieni postrzeganie hodowli trzody chlewnej!
EKO-dictum – biologiczna oczyszczalnia powietrza w budynkach inwentarskich.
Od ponad 25 lat zajmujemy się rozwojem wsi oraz wspieramy hodowlę trzody chlewnej w Polsce i za granicą.
Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pomagają rolnikom w rozwoju i implementacji najnowszych trendów na swoich gospodarstwach.
Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem biologicznej oczyszczalni powietrza, która usuwa substancje odorotwórcze, amoniak i pyły z powietrza wydobywającego się z chlewni.
Polskie wsie stają się coraz bardziej zurbanizowane, ponieważ ludność z miasta migruje na tereny pozamiejskie. Nie trudno zauważyć, że coraz częściej powstają osiedla mieszkalne w sąsiedztwie pól uprawnych oraz gospodarstw rolnych.
Hodowcy chcący rozwijać swoje gospodarstwa planują inwestycje związane z hodowlą trzody chlewnej oraz stawianiem nowych budynków inwentarskich.
Znaleźliśmy rozwiązanie, które pomoże rolnikom rozwijać swoje gospodarstwo oraz osobom, które chcą zamieszkać bliżej natury.

Tym rozwiązaniem staje się wyprodukowana przez firmę Wesstron oczyszczalnia powietrza EKO-dictum.

Stosowanie tego rodzaju filtracji powietrza pozwala fermom oczyszczać powietrze wentylacyjne, co skutecznie przekłada się na zmniejszenie dokuczliwych substancji w sąsiedztwie.
Zastosowanie oczyszczani powietrza wpływa na redukcję amoniaku do 85%, pyłów do 95% oraz do 97% usunięcie gazów odorotwórczych (krezol).
Przekonał się o tym Pan Bartłomiej – właściciel tuczarni na ok. 1400 szt. tuczu.

Zapraszamy do kontaktu:

info@wesstron.pl
+48 52 364 96 07